Vracíme peníze
za vaše nákupyPřidejte se k tisícům uživatelů a získejte zdarma
25 % peněz zpět z každého svého nákupu na internetu.

  • ZDARMA a bez poplatků
  • 877 zapojených známých obchodů

Vracíme peníze
za vaše nákupy

Přidejte se k tisícům uživatelů a získejte zdarma
25 % peněz zpět z každého svého nákupu na internetu.

Registrujte se a získejte bonus 50 Kč za první nákupy

Bonus za první nákupy provedené přes Ušetři.deník.cz. Bonus je připsaný k odměně (cashbacku), kterou uživatel získá za nákup přes Ušetři.deník.cz. Nárok na bonus za první nákupy vznikne poté, co již odsouhlasené odměny dosáhnou minimálně 50 Kč.

Jak postupovat:
  • Registrujte se na Ušetři.deník.cz. Registrace je nezbytná pro získání peněz zpět z Vašich nákupů.
  • Přihlaste se, vyhledejte si Váš oblíbený obchod v seznamu obchodů na Ušetři.deník.cz a klikněte na něj.
  • Nakupujte tak, jak jste zvyklí.
  • Po dokončení nákupu vám do 2 dnů do uživatelského účtu na Ušetři.deník.cz připíšeme odměnu z nákupu.
  • Pokud prvním nákupem získáte částku např. 30 Kč, nevadí. Stačí nakoupit znovu do 60 dnů od registrace. Nárok na bonus za první nákupy vznikne poté, co odsouhlasené odměny dosáhnou minimálně 50 Kč.
  • Bonus ve výši 50 Kč Vám poté bude připsán na Váš uživatelský účet. Podmínkou je, aby nákupy byly provedeny do 60 dní od Vaší registrace.
  • Své peníze si můžete nechat vyplatit kdykoliv, a to již od 1 Kč. Výplata přistane na Vašem bankovním účtu do 3 pracovních dnů.

Jak to funguje?

Je to jednodušší, než si myslíte!

Vyhledejte si obchod

V naší nabídce aktuálně najdete 877 zapojených obchodů. Vyhledejte si ten, v němž se chystáte nakoupit.

Nakupte jako obvykle

Proklikněte se do obchodu z Ušetři.deník.cz a nakupte jako obvykle.

Získejte peníze zpět

Z částky, kterou jste za nákup zaplatili v obchodě, Vám dáme až 25 % peněz zpět na Váš bankovní účet.

Způsoby, jak ušetřit ještě více

Svým uživatelům nabídneme vždy něco navíc...

Další slevy až 70 %

V nabídce pravidelně obměňujeme i slevové kupony, díky kterým získáte v zapojených obchodech i další slevy ve výši až 70 %, a to nad rámec běžného cashbacku (peněz zpět) vyplaceného Ušetři.deník.cz.Doplněk do prohlížeče

Doplněk do prohlížeče vás upozorní na možnost získat peníze zpět v obchodech, kde se právě chystáte nakupovat. Pokud přijdete do obchodu napřímo (nikoliv přes Ušetři.deník.cz) a měli byste přijít o peníze zpět z nákupu, doplněk zobrazí upozornění. Žádné peníze zpět vám už nikdy neutečou.

Nejčastěji vás zajímá

Je pro mě používání Ušetři.deník.cz bezpečné?

Používání Ušetři.deník.cz je zcela bezpečné, jelikož nám nezadáváte žádné citlivé údaje. Nechceme po vás číslo kreditní karty, korespondenční adresu, ani nic podobného. Kromě úvodního prokliku do e-shopu realizujete celý nákup v daném internetovém obchodě, ve kterém jste zvyklí nakupovat. Platební metodu a způsob doručení tedy vybíráte a realizujete přímo ve vámi známém e-shopu. E-shop nám tyto údaje nikdy nepředává.

Jak mám nakoupit, abych získal/a peníze zpět (cashback)?

Zaregistrujte se u nás a vyberte si jeden z našich více než 500 e-shopů, navštivte ho kliknutím z naší webové stránky. Dále již provedete nákup v e-shopu, jako to děláte jindy (o Ušetři.deník.cz nemusíte vůbec vědět). Do 48 hodin vám u nás zaregistrujeme odměnu (cashback). Následně počkáte na potvrzení odměny, které obvykle nastává po převzetí zboží a ověření celé objednávky e-shopem a námi. Peníze vám poté vyplatíme na bankovní účet, který nám vyplníte. Zadání bankovního účtu je zcela bezpečné, jelikož ho nemůžeme nijak zneužít, pouze vám na něj zaslat peníze, což také děláme :)


Jak to, že je Ušetři.deník.cz zdarma a dá mi peníze zpět?

Ušetři.deník.cz spolupracuje s více než 500 e-shopy, které nám dávají peníze za přivedení nových zákazníků a objednávek, protože jim tímto šetříme peníze na marketing. Větší část této provize vám dáme zpět v podobě cashback odměny.

Proč se musím před každým nákupem prokliknout přes Ušetři.deník.cz?

Abychom vám mohli připsat odměnu z nákupu (cashback), je potřeba se prokliknout do e-shopu od nás, tím se provede správné označení návštěvy a e-shop pozná, že jste přišli na jeho web z Ušetři.deník.cz a že vám má za nákup dát odměnu (cashback).