Registrujte se na Ušetři.deník.cz, nakupte a vyhrajte. Soutěžíme o 3 kávovary.
Jak můžete kávovar získat? Stačí se registrovat na této stránce do Ušetři.deník.cz, potvrdit svou účast ve hře a do 30. 9. 2020 nakoupit přes cashback Ušetři.deník.cz.
My poté vylosujeme ze všech účastníků soutěže 3 výherce této krásné ceny.

Zapojte se do soutěže ještě dnes!

Odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Podmínkami společnosti Prima digital s.r.o. (PD) a Všeobecnými smluvními podmínkami společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. (VLM) a Všeobecnými pravidly soutěže a beru na vědomí Zásady ochrany osobních údajů PD a Zásady zpracování osobních údajů VLM, jakožto společných správců při zpracování osobních údajů v rámci poskytování nabízené služby.

Nejčastěji kladené otázky

 • ? Jak se zapojím do soutěže?
  Potvrzením své účasti na stránce usetri.denik.cz a alespoň jedním nákupem provedeným přes Ušetři.denik.cz v období od 1. 8. 2020 do 30. 9. 2020.
 • ? Jaká je minimální výše nákupu?
  Nákup může být v libovolné výši, třeba i za pár korun. Důležité je, aby vám za nákup byla registrována odměna.
 • ? Musí být odměna za nákup pro udržení v soutěži i potvrzena, nebo mohu objednané zboží vrátit?
  Pro účast v soutěži je nezbytné, aby v období mezi 1. 8. 2020 do 30. 9. 2020 došlo alespoň k jednomu nákupu, u kterého bude odměna následně i potvrzena. Pokud dojde ke zrušení odměny, ať už z důvodu nepřevzetí, či třeba vrácení zboží, ze soutěže je tato odměna zpětně vyřazena.
 • ? Co když se registrace odměny po provedeném nákupu nepovede?
  Snažíme se, aby se úspěšnost připisování odměn blížila ke 100 %. Pokud se ale něco přece jen nepovede, využijte naši Garanci spokojenosti. Do soutěže budou zařazeny i případné úspěšné reklamace.
 • ? Kde najdu úplná pravidla soutěže?
  To nejdůležitější máte právě přečtené, ale úplná pravidla soutěže si můžete prohlédnout třeba tady.