0,5 až 1,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Zoohit.cz

Vše pro Vaše domácí mazlíky – psy, kočky, drobná zvířata, ptáky či rybičky. Ať už chováte psa, kočku, papoušky, staráte se o akvárium nebo králíčka – zoohit nabízí kvalitní krmivo i příslušenství pro všechny chovatelské oblasti.  Snahou Zoohit je pro zákazníky zajistit top kvalitu za rozumnou cenu. Mějte i Vy užitek z 20-letých zkušeností a vyberte si z více než 8000 produktů ten, který bude Vám i Vašemu mazlíčkovi nejmilejší.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Zoohit.cz

Zoohit.cz - chtějte pro své zvířecí miláčky to nejlepší! Nakupte pro ně vybavení a krmivo pro psy, kočky, hlodavce ... na Zoohit.cz

Slevové akce a slevy na Zoohit.cz

I v obchodě Zoohit.cz můžete kromě úspory při nakupování přes Ušetři.deník.cz ušetřit ještě více. Na stránkách obchodu Zoohit v sekci akce najdete široký výběr slev řazených podle jednotlivých zvířat. Podívejte se na mimořádné slevové nabídky, novinky a zkušební akce nejen krmiv pro kočky a psy. Nakupte v akci a zároveň s cashbackem a ušetříte ještě více. Obchod navíc nabízí možnost odebírání novinek přesně na míru. Zasílání newsletterů má obchod rozdělené podle domácích mazlíčků, konkrétně na psy, kočky, ptáky, rybičky a malá zvířata. Pokud Vás tedy zajímají pouze slevové nabídky pro kočky, stačí v sekci Můj Zoohit správně nastavit a budou Vám chodit pouze "kočičí akce".

Kde jinde nakoupit krmivo pro zvířata?

Neoslovila Vás nabídka obchodu Zoohit? Podívejte se do dalších obchodů se zaměřením na chovatelské potřeby. Doporučujeme například známý e-shop pro chovatele Petcenter.cz nebo internetový obchod Mall.cz, kde si kromě krmiva pro Vašeho mazlíčka nakoupíte i něco pro sebe. Ste zo Slovenska? Nakúpiť krmivo na Zoohit s cashbackom môžete aj tu.

Nabídka obchodu

  • Peníze z nákupu nového zákazníka (první tři objednávky)
    1,5 %
  • Peníze zpět z nákupu
    až 1,5 %
  • Peníze z nákupu stávájícího zákazníka
    0,5 %