1 až 3 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Zalando-Lounge.cz

Zalando Lounge je módní online outlet společnosti Zalando, která je největším online prodejcem obuvi a módy již od roku 2010. Najdete zde prémiové značky se slevou až 75 % v porovnání s doporučenou prodejní cenou.  Zde najdete vše, na co si vzpomenete – z dámské, pánské a dětské módy, od oblíbených kousků až po prémiové produkty. Zalando Lounge vám nabízí až 2 500 módních značek. Krom obuvi a doplňků si můžete vybrat také ze sportovního a funkčního oblečení a vybavení do domácnosti. Množství nabízeného zboží je limitované a není nijak možné vyprodané produkty doobjednat

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Zalando-Lounge.cz

Při nákupu na tomto e-shopu ušetříte při nákupu skrze Ušetři.deník.cz nejen díky cashbacku, ale také díky odměně za platnou registraci. I proto se vyplatí nakupovat u odborníka na kvalitní módu pro ženy, muže i děti. 

Cashback u Zalando-Lounge.cz

Nákup v tomto e-shopu je naprosto jednoduchý - stačí se zde jen ZDARMA registrovat! Po prokliku skrze Ušetři.deník.cz na Zalando-Lounge.cz a samotném nákupu vás čeká cashback ve výši až 3 % z hodnoty celého nákupu.

Doprava

Zalando, obchod, který má ve 14 státech Evropy více jak 25 milionů spokojených zákazníků, vám doručí objednané zboží ve lhůtě 1-6 týdnů, většinou je to ale o dost dříve. Když by vám zboží nevyhovovalo, můžete ho vrátit do 14 dnů, a to zcela ZDARMA. Objednávku vám doveze společnost PPL.

Kde jinde nakoupit?

Nesedla vám nabídka na e-shopu Zalando-Lounge.cz? Pak se podívejte do jiných obchodů, na kterých můžete s Ušetři.deník.cz ušetřit, a třeba si vyberete jinde. Zákazníci mají dobré zkušenosti s nákupem v internetovém obchodu s dámskou a pánskou módou AboutYou.cz, ale také s oblečením od Bonprix.cz. Velké množství dalšího zboží nakoupíte s poštovným zdarma u čínského gigantu AliExpress.com.

Nabídka obchodu

  • Odměna z nákupu vytvořeného v prohlížeči
    3 %
  • Peníze zpět z nákupu
    až 3 %
  • Odměna z nákupu vytvořeného v mobilní aplikaci
    1 %