4 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

VašeČočky.cz

Největší prodejce kontaktních čoček v Česku a jedním z největších v Evropě, a přesto zůstávají nohama pevně na zemi a říkají – jste to vy, zákazníci, kdo řídí jejich kroky. 

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o VašeČočky.cz

Kontaktní čočky od VašeČočky.cz vám prostě padnou do oka. Na e-shopu naleznete široký sortiment kontaktních čoček a příslušenství spojeném s čočkami jako roztoky, pouzdra a podobně. A vše za velmi výhodnou cenu a do 24 hodin u Vás. Obchod VašeČočky.cz se také zajímá o své zákazníky, snaží se pro ně zajistit to nejrychlejší dodání objednávky, poskytuje jim mnoho akcí a slev a v neposlední řadě je upozorňuje, že už zase nastal čas koupit si nové čočky.

Jak ušetřit na VašeČočky.cz?

VašeČočky.cz nabízí široký sortiment kontaktních čoček za velmi výhodnou cenu, ušetřit můžete také pomocí slevových kuponů, které svým zákazníkům tento obchod často dává. K těmto všem slevám budete moci zároveň připočíst i slevu, kterou získáte díky službě cashback na Ušetři.deník.cz. Když nakoupíte na VašeČočky.cz pomocí prokliku z Ušetři.deník.cz, bude vám vráceno 8 % z částky z celé objednávky.

Nejlepším způsobem, jak se dozvědět o slevách a akcích jako první, je přihlásit se k VašeČočky.cz newsletteru. Zároveň získáte i 50 bodů na váš účet a budete si moci vybrat hodnotný dárek.

Nevybrali jste si u obchodu VašeČočky.cz?

Pokud nenajdete ty pravé kontaktní čočky, můžete vyzkoušet i další obchody z kategorie "Kontaktní čočky" na Ušetři.deník.cz. Prohlédněte si například kvalitní, originální kontaktní čočky, jaké můžete dostat v optice nebo u svého očního lékaře na e-shopu Alensa.cz nebo internetovou lékárnu Lékárna.cz, kde nakoupíte kontaktní čočky, léky a mnoho dalšího.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    4 %