2,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

UrbanStore.cz

Je jedno, jestli hledáte outfit do práce, do fitka, na rande, nebo na párty, pokaždé budete vypadat trendy. Urban Store a město k sobě patří už od samého začátku, tedy od roku 2009, kdy otevřeli první prodejnu. Město nikdy nespí, a Urban store žije a obléká město.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o UrbanStore.cz

Máte rádi módu, dáte radši na pohodlí, nebo se snažíte nosit sladěné outfity s doplňky a botami? Jste moderně žijící člověk a nakupujete rádi na internetu? Hledáte oblečení do práce, na víkendový výlet, plavky na dovolenou nebo batoh do školy? To vše najdete na e-shopu UrbanStore.cz.

Jak ušetřit na UrbanStore.cz?

Využijte cashbacku Ušetři.deník.cz a nechte si na váš bankovní účet zaslat odměnu 6,5 % z celého nákupu! Proklikněte se skrze naše internetové stránky na web UrbanStore.cz a ušetřete. Při nákupu nad 1 500 Kč máte navíc dopravu zcela ZDARMA! takže je lepší si do vašeho internetového košíku přidat ještě něco, aby jste částku poštovného ušetřili. Ušetřit nemalé peníze můžete i v sekci “Výprodej”, kde najdete nabízené zboží se slevou.

Nevybrali jste si nic ze sortimentu UrbanStore.cz?

V tom případě se vám bude líbit naše sekce “Móda”, kde naleznete spoustu podobných obchodů. S Ušetři.deník.cz navíc ještě ušetříte, Podívejte se například a e-shop s moderními botami a teniskami Footshop.cz. Líbit by se vám mohl i e-shop s pánskou a dámskou módou AboutYou.cz či čínský gigant AliExpress.com, kde si vyberete z obrovského množství produktů s možností poštovného zdarma.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    2,5 %