3,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Tescoma

Tescoma.cz je oficiální značkový e-shop společnosti Tescoma. Nabízí kompletní sortiment kuchyňských potřeb a originálních vychytávek pro Vaši kuchyni od této české značky.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Tescoma

S nádobím od Tescoma.cz jde vaření samo!

Všichni milovníci vaření, mějte se na pozoru. Hledáte kvalitní nádobí za přívětivé ceny? Zařizujete nový byt a potřebujete výbavu od vidliček po hrnce? Přáli byste si špičkové nerezové nádobí? Tescoma si poradí s každým vaším přáním. A pokud nejste zdatní kuchaři, ale rádi byste se něco přiučili, nahlédněte do e-shopu i vy. Nové nádobí vás sice vařit nenaučí, ale ušetříte si spoustu starostí. Vyhnete se připáleným pokrmům z nekvalitních hrnců a vaření se možná stane zábavou.

Výhody e-shopu Tescoma

Nákup v tomto obchodě je zábava. Hodiny si můžete prohlížet různé druhy kuchyňských potřeb a vybrat ty nejlepší pro své království. Možná byste rádi věděli, jak ušetřit pár korun.

  • Tescoma klub Registrace nezabere více než 2 minuty. Po vstupu do věrnostního klubu získáte výhodnější ceny a dárky k nákupům.
  • Stokoruna na první nákup Slevu 100 Kč dostanete jako dárek od e-shopu Tescoma, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru.
  • Nezapomeňte také využít proklik přes Ušetři.deník.cz. Z nákupu získáte cashback až 3,5 %.

Nejoblíbenější produkty

Nabídka e-shopu Tescoma je rozmanitá. Najdete tu potřeby pro začínající kuchaře, ale i pro zasloužilé hospodyňky. Na své si přijdou také milovnice pečení. Například forma na bábovku nemusí být nutně taková, jakou ji všichni známe. Tescoma prodává formy různých designů, takže svou bábovku hravě přizpůsobíte události, pro kterou ji pečete. Doporučujeme formu s romantickými ornamenty. Věříme, že okouzlíte své hosty nejen tvarem, ale i chutí. A jaké další produkty lidé nakupují?

Tlakové hrnce

Tlakový hrnec je známý také pod přívlastkem Papinův. Byl oblíbený našimi babičkami a maminkami. Není divu. “Papiňák” vaření dokáže urychlit i o několik hodin. Na Tescoma.cz najdete jak samostatné hrnce, tak i celé sady. Oblíbené jsou například tlakové hrnce President Duo o objemu 4 a 6 litrů.

Nože

Nože jsou častým problémem nás všech. Moc tupé nebo s nepohodlnou rukojetí. Na e-shopu Tescoma najdete nože na všechny druhy potravin. Na maso, zeleninu nebo nože na šunku. Když jsme u šunky, nahlédněte i do kategorie se šunkovary od Tescoma. S domácí šunkou nemůžete šlápnout vedle u žádného milovníka masa. Zpět k nožům. V nabídce jsou i brusky, prkénka, nebo krájecí kolečka na pizzu.

Pánve

Kromě klasických pánví narazíte na e-shopu Tescoma také na oblíbené wok pánve. Připravíte na nich nespočet oblíbených asijských pokrmů. Ale wok využijete vlastně téměř na vše. Díky hloubce a snadné manipulaci v nich zamícháte všelijaké směsi. Ať už z masa, nebo z luštěnin. Milujete sladké snídaně? Vyberte si z nabídky pánví na lívance a připravte sobě a svým blízkým lívance přelité javorovým sirupem.

Hledáte inspiraci na vaření? Tescoma s chutí!

Máte rádi pořad Tescoma s chutí? Pokud jste nestihli všechny díly, nezoufejte. Na stránkách obchodu Tescoma najdete celou kategorii s videorecepty. Inspirace tu na vás čeká celá řada a na všechna jídla dne.

 

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    3,5 %