1,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Kiwi.com

Jedna z nejrychleji rostoucích společnostní na světě, která Vám usnadňuje cestování. Kiwi.com  vám ukáže, kam můžete v rámci svého finančního rozpočtu letět.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Kiwi.com

Neztrácejte čas porovnáváním cen letenek sami, nechte si pomoct od srovnávače letenek Kiwi.com. Stránka Kiwi.com přináší unikátní technologii, která vám umožní najít ty nejvýhodnější letenky do jakékoliv destinace. Nezáleží na tom, zda hledáte nízkonákladové nebo klasické linky, na Kiwi.com naleznete všechny typy letů. Využijte také této stále rostoucí služby, která denně prodá průměrně 35 000 letenek.

Jak ušetřit na Kiwi.com?

Kiwi.com vám nabízí naprosto bezkonkurenční ceny letenek. I tak vám ale nabízíme ještě větší slevu, když nakoupíte Kiwi.com letenky prostřednictvím prokliku z Ušetři.deník.cz. Díky službě cashback vám vrátíme 3 % z ceny letenek.

Nevybrali jste si u Kiwi.com?

Na Ušetři.deník.cz najdete v kategorii "Cestování" mnoho dalších obchodů zaměřených na letenky i pobyty kdekoli na světě. Společnost Lufthansa nabízí rezervace letenek, ubytování i zapůjčení vozů, cestovní kancelář FiroTour zajišťuje zájezdy za skvělé ceny na jednom místě, nebo světová databáze hotelů a jiného ubytování Booking.com, to vše samozřejmě s cashbackem.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    1,5 %