E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

OKAY.cz

OKAY je ryze česká společnost založená v roce 1994, která patří mezi nejvýznamnější prodejce elektra a nábytku. Na svých prodejnách a e-shopu nabízí OKAY prověřené zboží od významných výrobců. Zkušení nákupčí společnosti zaručují, že se zákazníkům dostanou jen kvalitní výrobky. Úspěšnost a dynamičnost společnosti OKAY potvrzuje i to, že se pravidelně umisťuje v žebříčcích nejlépe hodnocených prodejců elektrospotřebičů. Je také členem Asociace pro elektronickou komerci a držitelem certifikátu APEK Česká kvalita.

Tento obchod bohužel aktuálně cashback nenabízí.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o OKAY.cz

Společnost Okay.cz patří od svého založení v roce 1994 mezi nejúspěšnější společnosti na trhu elektra. Za uplynulých 20 let své existence otevřela 140 prodejen v ČR a SR. Jedná se o silnou a prosperující firmu, jejímž cílem do budoucna je otevřít dalších 100 prodejen a přiblížit se tak více lidem. 

Co najdu v Okay elektro?

  • Velké spotřebiče
  • Malé spotřebiče
  • Mobily a tablety
  • PC sestavy a notebooky
  • Fotoaparáty
  • Televize a veškeré příslušenství.

Tipy a triky

Nakupujte přes portál Ušetři.deník.cz ušetřete i bez probíhajících slevových akcí. Stačí se prokliknout z Ušetři.deník.cz na e-shop Okay.cz a získat tzv. cashback, tedy až 3 % z nákupu zpět. Nenechte si ujít jedinečnou nabídku elektro slev a možností levnějšího nákupu v elektro výprodeji. Mrkněte na veškeré probíhající akce.

Nevybrali jste si elektro na Okay.cz?

Nezoufejte. Přes Ušetři.deník.cz se prokliknete také na Kasa.cz, pro příznivce levných nákupů z Číny Aliexpress. V oblasti nábytku určitě oceníte Asko či Sconto nábytek.