5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Lindex.cz

Lindex je mezinárodní módní společnost založená roku 1954 ve Švédsku. Je jednou z předních evropských módních společností s více než 460 prodejnami v 18 zemích a s online prodejem. Lindex nabízí inspirativní a cenově dostupnou módu ženám, které se zajímají o módní trendy. Sortiment zahrnuje několik různých koncepcí dámského a dětského oblečení, spodního prádla a kosmetiky. Svým příslibem udržitelnosti chce Lindex udělat něco pro budoucí generace – konkrétně podporou žen, respektováním planety a zasazováním se za lidská práva. Výrobní linky úzce spolupracují s vývojovým a nákupním oddělením, rovněž úzce spolupracují s dodavateli, aby se ujistili, že produkty, které končí v obchodě, splňují normy, pokud jde o kvalitu a udržitelnost.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Lindex.cz

Výhody a slevové akce

Lindex to se slevami opravdu umí, takže v nich nenajdete jen kousky, které nikdo před vámi nechtěl. Kromě kategorie s výprodeji stojí za to i tyto:

Věrnostní program More at Lindex - s věrnostní kartou získáte přednost u slevových akcí, informace o předpremiéře nové kolekce nebo třeba pozvánku na VIP nákupy.

  • Kus oblečení zdarma - tyto akce se neustále opakují a pouze se obměňuje typ zboží. V takové slevové akci pořídíte třeba troje kalhotky za cenu dvou.

A samozřejmě nezapomeňte využít cashback od Ušetři.deník.cz. Z každého nákupu získáte zpět až 5 % a časem si tak nasbíráte peníze navíc na další nákupy.

Na e-shopu Lindex.cz vás nic nezaujalo?

Nic se neděje, vybrat si můžete i u jiných e-shopů, u kterých můžete s Ušetři.deník.cz ušetřit. Zkuste navštívit třeba ANSWEAR.cz, kde najdete další dávku moderních dámských kousků. Pokud jste na Lindex přišli kvůli spodnímu prádlu, ale nevybrali jste, navštivte Astratex.cz, jelikož tento e-shop je opravdovým specialistou na prádlo.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    5 %