2,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Kärcher.cz

Společnost Kärcher si udržuje dominanci na poli s čistícími prostředky už od svého založení v roce 1935. Základ dnes populární firmy položil vynálezce Alfred Kärcher, po jeho smrti v odkazu až dosud pokračuje jeho rodina. Zákazníci na produktech Kärcher oceňují především hospodárné a ekologické řešení problémů v oblasti čištění a zavlažování. Firma je také zajímavá tím, že se zamýšlí nad otázkami působící v dnešní době globální problémy. Řeší například ekologickou likvidaci elektrozařízení či odpovědnost za přírodu.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Kärcher.cz

Co vše seženu na e-shopu Kärcher

Nabídka společnosti Kärcher obsahuje vše potřebné pro úklid domácnosti a zahrady. Postupem let firma uváděla na trh více a více produktů. Jen za rok 2011 předvedla společnost Kärcher na trhu přes 100 nových produktů. Ať už hledáte nejrůznější vysavače, leštiče či zahradní techniku, tak jste na správném místě. Zajisté si žluté pomocníky po chvilce oblíbíte. Můžete se je koupit, nebo jen zapůjčit pro jednorázové použití či vyzkoušení a přesvědčení se o jejich kvalitě.

Nejoblíbenější zboží u zákazníků společnosti Kärcher 

Nabídka Kärcher je opravdu široká. V případě potřeby se určitě obraťte na zaměstnance na firemních prodejnách a nechte si odborně poradit, jaký stroj nejlépe uspokojí vaše potřeby. Najdete zde techniku pracující efektivně a ulehčující vám práci. A co zde tedy lidé nejčastěji kupují?

 • Okenní vysavače vám zajistí ničím nerušený výhled z okna.

 • Flexibilní podlahové mycí stroje pro jednoduché a komfortní stírání podlahy.

 • Parní čističe - zabijte párou až 99,99 % všech bakterií v běžných domácnostech.

 • Zametací stroje - díky nim budeme zametat jako profíci.

 • Čerpadla pro zásobování domu a zahrady užitkovou vodou i pro odčerpání té nežádoucí z prostor.

 • Čističky vzduchu - bez potíží zničí zárodky a vyčistí vzduch v místnosti.

 • Robotické sekačky pro prodloužení vašeho volného času.

Nabídka cashback na Plnapenezenka.cz 

Proklikněte se na e-shop Karcher.cz z webového portálu Ušetři.deník.cz a získejte cashback, tedy příjemných 2,5 % z ceny nákupu zpět. Stejným způsobem, mnohdy i více, ušetříte i na dalších internetových obchodech, v nabídce jich je více než 600. V záložce Kärcher na Ušetři.deník.cz najdete i aktuálně probíhající akce speciálně pro zmíněný portál.

Jak nejlépe ušetřit

Kromě zmíněné nabídky cashback od Plné peněženky je i řada dalších možností, jak ušetřit.  Seznamte se s nimi a nakupujte výrobky Kärcher ještě výhodněji než doposud.

Akce, výprodeje, newsletter 

Na webových stránkách firmy Kärcher najdete na hlavní liště proklikl do internetového obchodu. Zde existuje stálá nabídka zlevněného zboží, konkrétně ji naleznete v záložce “Akce - cenové hity”. Důležitou informací je fakt, že akční ceny neplatí jen pro e-shop, ale také pro pobočky firmy i autorizovaných partnerů.

Další možností, jak ušetřit, je odebírání newsletteru Kärcher — jedině tak vám již neutečou žádné akční nabídky, novinky a tipy. Navíc po registraci získáte slevu 10 % na celý nákup. Přihlásit se k odběru newsletteru můžete z pohodlí domova online, stačí vyplnit krátký dotazník a sleva je vaše.

Slevové kupóny Kärcher

Další a méně známou alternativou, jak ušetřit, je vyhledání slevových kupónů a kódů Kärcher. Pro jejich najití většinou stačí zadat do vyhledávače heslo "Kärcher slevové kódy a kupóny” a zobrazí se vám řada portálů nabízejících tyto služby. Při uplatnění si dejte pozor, aby byly aktuálně platné. Využít je můžete pouze při objednávce online na e-shopu Kärcher.

Vše o nákupu

Sháníte pomocníky pro úklid vašeho domova i zahrady a uvažujete o koupi čistící techniky Kärcher? Prostudujte si nejprve vše o nákupu, abyste byli obeznámeni se všemi nabízenými možnostmi a jejich cenovým rozpětím. Samozřejmost je, že zboží si můžete prohlédnout a zakoupit na firemní prodejně, a nebo rovnou na e-shopu Kärcher online za mnohdy zajímavější cenu díky řadě akcí.

Poznejte svět Kärcher na vlastní kůži na prodejnách

Málokdo ví, že spotřebiče pro úklid domova a zahrady si může zakoupit přímo na jedné z firemních prodejen. Na internetových stránkách společnosti si můžete u každé z poboček ověřit, které spotřebiče si můžete zapůjčit. Nadchnou vás tedy nejen výrobky, ale také celá kultura prodejny a její odborníci, kteří jsou připraveni vám pomoci s výběrem. A kde je tedy přesně najdete?

 • Kärcher Centre Praha Modletice

Modletice 85, 251 01 Modletice

 • Kärcher Centre Praha 5

Donátova 1232/3, 150 00 Praha 5-Košíře

 • Kärcher Center Brno

Heršpická 11c, 639 00  Brno

 • Kärcher Center Kolín

Havlíčkova 929, 280 02 Kolín

 • Kärcher Store Teplice

Srbická 469, Teplice–Sobědruhy

Doprava

Společnost Kärcher standardně zajišťuje dopravu zboží s maximální hmotností 30 kg, při vyšší hmotnosti se dá dohodnout na individuálním doručení a ceně. Za normálních okolností se cena dopravy odvíjí od ceny zboží — v případě dodání zboží v celkové hodnotě převyšující sumu 1 000 Kč včetně DPH je doprava zdarma, u zboží za nižší částku je účtováno 99 Kč. Při odběru na dobírku je u obou variant potřeba počítat s připlacením 49 Kč jako doběrečné.

Platba 

Samozřejmostí je, že si můžete zvolit způsob, jakým budete platit. V nabídce jsou jen ty základní — hotově, kartou, na dobírku. Při platbě na dobírku musíte počítat s zaplacením poplatku 49 Kč.

Reklamace 

Zakoupili jste čistící spotřebiče Kärcher a nalezli jste na něm vady? Své právo je reklamovat můžete uplatnit buď písemně nebo osobně na firemní prodejně Kärcher . Připravte si doklad o koupi nebo záruční list. Důležité je, že veškeré záruční opravy je oprávněn vykonávat jen prodávající nebo jeho autorizovaný smluvní servis. Výrobky z programu Home & Garden Vám v servisních centrech rychle a za pevnou cenu opraví (Fixní cena opravy). Přístroje s vadou materiálu či vadou způsobenou chybou výrobce vám během 24-měsíční záruční lhůty opraví zdarma.

Recenze a hodnocení

Stále váháte s nákupem čistící techniky Kärcher? Projděte si recenze a ohlasy na nákup u této společnosti. Ty nejobjektivnější najdete na Heurece a dTestu. Ovšem i na řadě dalších míst po jejich vyhledání na internetu. Uvidíte, že Kärcher je nejen rodinná firma s dlouholetou tradicí, ale také odborník ve svém oboru, což potvrzuje řada spokojených zákazníků.

Nenakoupili jste v obchodě Kärcher?

Nakupte potřeby pro domácnost v jiných e-shopech s cashbackem. Vyzkoušejte nabídku e-shopu Kasa.cz. Mnoho našich zákazníků doporučuje pro nákup do domácnosti zahraniční e-shop Aliexpress s možným nákupem v češtině.

 

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  2,5 %