2,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

JENA-nábytek.cz

Český prodejce nábytku s více než 20letou historií. Mají největší výběr sedaček, postelí a kuchyní. Najdete zde i kvalitní matrace z různých materiálů a spousty dalšího trendy nábytku, který rozzáří tvůj domov. Prohlédněte si sortiment na e-shopu jena-nabytek.cz, objednejte a do 24 hodin může být u Vás, většinu zboží totiž mají skladem. Jejich filosofií je nabízet co nejkvalitnější nábytek za co nejpříznivější ceny. Udělejte si radost novým nábytkem.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o JENA-nábytek.cz

Společnost JENA-nábytek.cz patří mezi vyhledávané firmy na trhu s nábytkem a dekoracemi do bytu. Není divu. V ČR působí už od roku 1999 a za tu dobu má na kontě řadu spokojených zákazníků. Vedení firmy dbá na kvalitu, průběžné obměňování sortimentu výrobků, ale i na přiblížení se ke svým zákazníkům. Není tedy divu, že z původních dvou poboček v Praze a Brně expandovala po celé ČR.

Nabídka cashback na Ušetři.deník.cz

Proklikněte se na e-shop JENA-nábytek.cz z webového portálu Ušetři.deník.cz a získejte tzv. cashback, tedy příjemných 2,5 % z ceny nákupu zpět. Najdete zde samozřejmě i řadu dalších obchodů, kde můžete ušetřit stejným způsobem, mnohdy i více.

Jak nejlépe ušetřit

Kromě zmíněné nabídky cashback od Ušetři.deník.cz je i řada dalších možností, jak ušetřit. Seznamte se s nimi, abyste je mohli využívat naplno a nakupovali na JENA-nábytek.cz ještě s větší radostí.

Nevybrali jste si u obchodu JENA-nábytek.cz?

Odměnu cashback získáte i u jiných obchod při nákupu přes Ušetři.deník.cz. Podívejte se do naší kategorie “Nábytek” a vyberte si například v na e-shopu Bonami.cz, kde pro vás máme cashback ve výši 1 %. Na e-shopu s kompletním výběrem bytového vybavení Asko-Nábytek.cz určitě neprohloupíte. Navíc vám při nákupu přes Ušetři.deník.cz vrátíme až 2,5 % z celkové hodnoty nákupu. Velký výběr z kategorií obývacích pokojů a ložnic naleznete také na e-shopech SCONTO Nábytek.cz a IDEA Nábytek, kde při nákupu získáte cashback ve výši až 5 %.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    2,5 %