až 1,25 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Invia.cz

Cestovní agentura Invia je největší online prodejce zájezdů ve střední Evropě. Cílem Invia.cz je stát se největším on-line prodejcem zájezdu, letenek a ubytování ve střední Evropě. Místem, kde si návštevník vždy vybere dovolenou dle svého gusta.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Invia.cz

Plánujete si zaslouženou dovolenou? Neradi cestujete na vlastní pěst? Hledání levných letenek a ubytování je sice zábava, ale pokud patříte k lidem, kteří raději jen kliknou a jedou, čtěte dál. Invia.cz je česká cestovní agentura a zprostředkuje vám zájezd, kam si jen budete přát. Do oblíbených evropských destinací, ale i za exotikou. Cestování nikdy nebylo jednodušší.

Výhody nákupu dovolené na Invia.cz

Oproti ostatním agenturám má Invia několik výhod, které si rozhodně nenecháme pro sebe.

  • Garance nejnižší ceny - I přesto, že jde o cestovní agenturu, neplatíte žádnou provizi a pokud cestovní kancelář nabízí slevu, na Invia.cz ji najdete taky.
  • Invia šetří váš čas - nemusíte chodit po jednotlivých pobočkách cestovních kanceláří. Zájezd si vyberete v klidu z pohodlí domova.
  • Ochotný a proškolený - personál Invia má na každou destinaci vlastní tým, který vám ochotně zodpoví všechny dotazy.

Je jen na vás, kterou možnost platby si vyberete. Za nás ale doporučujeme online platbu, abyste mohli využít cashbackového portálu Ušetři.deník.cz a přispět 1,25 % na dobročinné účely.

Hledáte další cestovatelské tipy?

Pokud jste si nevybrali na Invia.cz, ale přeci jen byste rádi někam vyrazili, máme řešení. Při cestování na vlastní pěst rozhodně využijete ubytování na Booking.com. Pro akční letenky navštivte Kiwi.com. Nabízíme Vám také cashback z cestovní kanceláře Firotour.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    až 1,25 %