až 2 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Hotels.com

Společnost Hotels.com se zabývá zprostředkováním ubytování v hotelech po celém světě a rezervační služby nabízí díky své vlastní sítě. Hotels.com nabízí jednu z nejširších nabídek ubytování na internetu, stejně tak samostatných hotelů, významných hotelových řetězců i ubytovacích zařízení s vlastním stravováním. Nabídka celkově zahrnuje více než stovky tisíc objektů po celém světě.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Hotels.com

Jedete na dovolenou, nebo jen na víkendový výlet a hledáte ubytování? Využijte jedné z největších ubytovacích společností na světě a vyberte si hotel na jakémkoliv místě na zemi. Díky rozsáhlým telefonním centrům a přehledným webovým stránkám si ubytování přes Hotels.com snadno a rychle zarezervujete i vy!

Jak ušetřit na Hotels.com?

Za ubytování v hotelech nemusíte hned platit plnou cenu. Díky Ušetři.deník.cz a jejich cashbacku můžete ušetřit peníze, které na vaší dovolené či služební cestě můžete využít jinak.

Hotels.com s cashbackem

Získejte cashback na Ušetři.deník.cz. Proklikněte se na Hotels.com přes náš portál a získejte díky cashbacku 2 až 3 % zpět z nákupu.

Za každých 10 nocí 1 zdarma

Zaregistrujte se na stránkách Hotels.com do Hotels.com Rewards a získejte za 10 nocí v jakémkoliv hotelu na světě 1 noc zdarma! Noc zdarma bude mít průměrnou cenu 10ti předchozích. Registrace v Rewards programu není vůbec složitá a nezabere vám více jak 1 minutu. Noc zdarma není časově omezená, takže jí budete moci využít kdykoliv budete chtít.

Nevybrali jste si na Hotel.com?

Nevadí. Na Ušetři.deník.cz můžete při "Cestování" ušetřit i s jinými službami. Využijte cashbacku při výběru ubytování na Booking.com, nákupu letenek na Kiwi nebo pronájmu auta s půjčovnou Rentalcars. Pokud byste rádi měli dovolenou bez starosti, využjte cestovní kancelář Firo-tour, která vše zařídí za vás.

Nabídka obchodu

  • Rezervace bez slevového kuponu
    2 %
  • Peníze zpět z nákupu
    až 2 %
  • Rezervace se slevovým kuponem
    0 %