2,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Hervis.cz

V Hervis.cz se specializují na sportovní oblečení, sportovní obuv a vybavení. Nabízí širokou nabídku produktů pro běh, fitness, cyklistiku, turistiku, kemping, lyžování a spoustu dalších sportů. Ať je zima nebo léto, vždy pro vás připravují aktuální produkty těch nejlepších světových značek. Zboží si můžete objednat přímo domů, nebo na jednu z našich prodejen a nechat si poradit. 

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Hervis.cz

S námi tak můžete být milovník procházek, nadšený běžec nebo rekreační lyžař, expert nebo začátečník, dítě nebo dospělí. Díky kombinaci eshopu a prodejen po celé zemi vám můžeme vždy nabídnout maximální servis za skvělé ceny i v pohodlí vašeho domova.

V České republice provozujeme 19 prodejen s prodejní plochou od 200 m² až do 2 500 m² a vlastní internetový obchod Hervis.cz.

Jak nejlépe ušetřit

Existuje hned několik možností, jak ušetřit při nákupu na tomto e-shopu. Porozhlédněte se po těch, které nabízí přímo e-shop či po těch, které najdete jinde na internetu. 

V první řadě vyzkoušejte proklik na e-shop Hervis.cz z webového portálu Ušetři.deník.cz. Získáte tzv. cashback, tedy příjemných 2,5 % z ceny nákupu zpět. Nevybrali jste zde to, co jste hledali? Není problém. Stejným způsobem ušetříte díky Ušetři.deník.cz i na řadě dalších e-shopů, mnohdy i více. 

Další skvělou alternativou je nákup v kategorii “Výprodej” - naleznete ji přímo na e-shopu.

Registrací k odběru newsletteru nejen že budete informováni o všech akcích a nabídkách, ale také získáte poukaz na slevu. 

Nevybrali jste na si na Hervis.cz? 

Hervis Sport samozřejmě není jediným obchodem se sportovním zbožím, kde vám Ušetři.deník.cz může nabídnout výhody cashbacku. Sportovní oblečení najdete na mnoha e-shopech, zvlášť velkým výběrem oblečení a bot Vás může zaujmout třeba BoardStar, SportObchod zase spíš nejrůznějším sportovním vybavením.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    2,5 %