1,25 až 5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

FotoŠkoda.cz

Foto Škoda je jedním z nejvýznamnějších fotografických center v Evropě a největší prodejnou fotoaparátů a fototechniky v České republice, takže zde každý najde, co potřebuje. Mimo ateliéru se zde nachází oddělení fotoslužeb, které se postará o vše spojené s pořizováním fotografií, od vyvolání filmu až po závěrečnou adjustaci. Obchod a služby nejsou jediným směrem, kterým se Centrum FotoŠkoda ubírá. V roce 2003 byl spuštěn vzdělávací program Večerní FotoŠkoly a od roku 2010 Centrum FotoŠkoda pořádá různorodé fotokurzy pro všechny příznivce fotografie, kteří touží prohloubit své znalosti v mnoha fotografických oblastech, jak po praktické, tak teoretické stránce.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o FotoŠkoda.cz

Ten nejlepší parťák na cesty a na jiná dobrodružství je jedině foťák z e-shopu FotoŠkoda. Ať už jste začátečník nebo profesionál, celou výbavu na focení naleznete právě zde. Vyberte si nový kompaktní foťák nebo digitální zrcadlovku. Zároveň si k foťáku můžete pořídit objektivy, clony, krytky a stativy. Pro zájemce o zaznamenávání zážitků videem má FotoŠkoda skladem mnoho videokamer, dronů, stabilizátorů a dalšího příslušenství. Vyberou si opravdu všichni, přece jen je FotoŠkoda.cz největší prodejna s fotoaparáty a příslušenstvím v ČR. 

Jak ušetřit na FotoŠkoda.cz?

Fotografické vybavení se může prodražit. FotoŠkoda.cz se snaží, aby jejich zboží bylo dostupné všem. Proto na e-shopu naleznete celou sekci se zlevněnými produkty. Zároveň si můžete svůj nový foťák a další vybavení pořídit prostřednictvím prokliku z Ušetři.deník.cz a získat tak díky službě cashback až 5 % z částky celého nákupu. 

Nevybrali jste si u obchodu FotoŠkoda.cz?

Na Ušetři.deník.cz naleznete mnoho dalších obchodů spojených s fotografováním jako například výrobce sportovních a outdoorových digitálních Full HD kamer GoPro.com nebo výrobce fotoknih FotoFinish.cz. To vše samozřejmě s cashbackem Ušetři.deník.cz. 

 

Nabídka obchodu

 • Fotokurzy a Fotoslužby (vyvolání fotografií, fotoobrazy, fotoknihy, fotokoláže, velkoformátový tisk)
  5 %
 • Peníze zpět z nákupu
  až 5 %
 • Ostatní zboží
  2,5 %
 • Blesky, časosběrné kamery, digitální zrcadlovky, diktafony, kompaktní fotoaparáty, kompakty s výměnným objektivem, Leica blesky, Leica příslušenství, Leica objektivy, Leica brašny, Leica filtry, Leica
  1,25 %
 • Objektivy s pevným ohniskem, sportovní kamery, střední formát, střední formát - doplňky, videokamery, zoom objektivy, zrcadlovky
  1,25 %