2 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Econea.cz

Nakupujte bez výčitek svědomí. Žádné produkty z Econea.cz nebyly testované na zvířatech a neobsahují suroviny živočišného původu. Opravdu žádné. Navíc je zboží baleno do materiálů, které už buď byly dříve použity nebo jsou vyrobené z recyklu.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Econea.cz

I ta nejmenší změna se počítá. Nenechte se zmást myšlenkou, že jeden člověk nic nezmění a začněte malými krůčky i u sebe vytvářet zelenou domácnost ještě dnes. Začněte u omezení chemie u vás doma, poté odmítněte jednorázové produkty a skončete u snížení vyprodukovaného odpadu celé domácnosti. Na cestě za udržitelností vaším nejlepším parťákem bude Econea.cz, která vám poskytne široký výběr eko drogerie, kosmetiky, doplňky do domácnosti a mnoho dalšího.

Jaké kategorie Econea nabízí?

Eko drogerie, Přírodní kosmetika a osobní hygiena, Přírodní opalovací péče, Zubní kartáčky a ústní hygiena, Přírodní dekorativní kosmetika, Intimní hygienické potřeby, Vše pro maminky, děti a miminka, Ekologické lahve, termosky a karafy, Vše pro bezobalové nakupování, Nádobí, příbory a kuchyňské vybavení, Nádoby a obaly na svačinu či oběd, Ekologická domácnost, Zdraví, Relaxace a domácí pohoda 

Jak ušetřit na Econea?

Předělávání celé domácnosti na více ekologickou verzi se může někdy prodražit. Díky Ušetři.deník.cz ale můžete na svém nákupu na Econea.cz ušetřit. Stačí když nakoupíte prostřednictvím prokliku z Ušetři.deník.cz na e-shop Econea.cz a získejte tak díky službě cashback 2 % z částky celého nákupu zpět na váš účet.

Nevybrali jste si u obchodu Econea?

Na Ušetři.deník.cz v kategorii “Přírodní kosmetika” naleznete mnoho dalších obchodů s produkty šetrnými k životnímu prostředí. Prohlédněte si například e-shop Herbatica.cz s přírodní kosmetikou a medicínou nebo obchod ProZdraví.cz, který vám pomůže přírodní cestou ke skutečnému zdraví.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    2 %