1,5 až 5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Dr.Max.cz

Nejdostupnější síť lékáren v České republice s vysokou profesionalitou zaměstnanců, trvale nízké ceny léků a doplatků, inzuliny bez doplatku a trvale nízké ceny sortimentu volně prodejných léků, doplňků stravy a dětské výživy. Sortiment kvalitních přípravků vlastní značky Dr.Max za velmi příznivé ceny a výhody věrnostního programu Karta výhod Dr.Max s akčními cenami na vybraný sortiment každý měsíc!

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Dr.Max.cz

Dr. Max, největší internetová lékárna

S přibližně 450 pobočkami, které představují cca 15% všech tuzemských veřejných lékáren, jsou lékárny Dr. Max největší lékárenskou sítí v ČR.

Program vlastní značky rozvíjíme systematicky už od roku 2011 s cílem nabídnout klientům standardní či nadstandardní kvalitu za férovou cenu. Dnes existuje několik stovek položek léčiv, doplňků stravy, registrovaných OTC, zdravotnických pomůcek, produktů dentální péče a dermokosmetiky nesoucích označení Dr.Max. V kombinaci s Kartou výhod máte nákup v e-shopu Dr.Max přes Ušetři.deník.cz skutečně “za hubičku”.

Dr.Max produkty

Značková léčiva si pohodlně filtrujete podle značky, určení (děti, kojící, muži, ženy), zaměření (bělení zubů, čištění pleti, dentální hygiena, ekzémy), použití, skupiny vitamínů nebo minerálů, formy (mast, balzám, sůl) a nebo dokonce i podle příchuti. Díky tomu vše najdete během pár minut.

Jak nakupovat v lékárnách Dr.Max?

Nakupování na e-shopu Dr. Max je jednoduché a intuitivní. A díky kombinaci slev a nákupu přes Ušetři.deník.cz také výhodné. Každé zboží si navíc můžete rezervovat na příslušné lékárenské prodejně (často součástí prodejen Kaufland) nebo si ho nechat doručit na pobočku zdarma. Stačí při volbě způsobu dopravy vybrat nejbližší lékárnu. Dále e-shop nabízí doručení domů Českou poštou nebo PPL za 79 Kč. Platit můžete hotově.  

Nabídka obchodu

  • Zboží značky Dr.Max, Nuance, Uriage a Equilibria
    5 %
  • Peníze zpět z nákupu
    až 5 %
  • Ostatní zboží
    1,5 %