až 1,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Dovolena.cz

Největší výběr zájezdů od více než 300 českých a německých cestovních kanceláří s rezervací online! úhrady dovolené poukázkami. 

Zde nakupujete za stejné ceny i se stejnými výhodami jako v CK, k vybraným zájezdům získáte parkování na letišti ZDARMA nebo za zvýhodněnou cenu a k vybraným zájezdům dopravu na letiště autobusy RegioJet ZDARMA.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Dovolena.cz

Nákupem dovolené na Dovolena.cz přes Ušetři.deník.cz přispějete až 1,5 % cashback z jeho ceny na dobročinné účely! Na internetových stránkách Dovolena se můžete těšit na největší počet zájezdů na jednom místě. Samotná objednávka dovolené je velmi jednoduchá a skládá se ze 4 kroků: 1. výběr destinace 2. výběr hotelu 3. výběr termínu 4. nezávazná objednávka Samozřejmostí při hledání je možnost nastavit si termín, destinaci, počet osob a způsob dopravy. Ať už plánujete dovolenou v létě třeba k moři, nebo v zimě za sněhem na hory a nebo poznávací eurovíkend, na stránkách Dovolená si určitě vyberete. Naleznete zde vždy ty nejlepší zájezdy od 350 českých a německých cestovních kanceláří. Máte možnost využít služeb v podobě pronájmu aut, pojištění, víz, dárkových certifikátů a například jízdních dokladů. Získejte navíc slevové kódy, kupóny a peníze zpět na Ušetři.deník.cz!

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    až 1,5 %