E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Datart.cz

Přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Na českém a slovenském trhu působí již od roku 1990 a za tuto dobu si získal mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají kvůli kvalitnímu zboží za nejlepší ceny a také díky bohaté nabídce služeb. Samozřejmostí je široký výběr produktů a vždy kvalitní servis a prémiové služby.

Tento obchod bohužel aktuálně cashback nenabízí.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Datart.cz

V prodejnách a e-shopu Datart najdete široký sortiment spotřební elektroniky, zejména domácí spotřebiče, audio, video, PC a telekomunikační techniku včetně příslušenství. Vedle elektra nabízí služby, které jinde nenajdete - jen namátkou jmenujme naší velmi oblíbenou Datart dopravu, pojištění prodloužené záruky, pojištění výrobků či ekologickou likvidaci starých spotřebičů a přívětivý záruční a pozáruční servis. V naší nabídce naleznete také široké možnosti financování za výhodných podmínek.

Pojištění

Na Datart.cz si můžete zboží před zaplacením ještě dodatečně pojistit proti poruše. Pokud vám tedy přestane přístroj fungovat, nebudete platit za opravu nic navíc. 

Pojištění výrobků

Pojištění prodloužené záruky na 1 rok za 1 379 Kč, na 2 roky za 2 069 Kč a na 3 roky za 2 758 Kč

Pojištění osobních věcí

Dárkové karty

Nákup v Datartu můžete dát i jako dárek, a to formou dárkového poukazu. Ten můžete zakoupit ve výši 200 Kč, 500 Kč, 1 000 Kč a 2 000 Kč. Využít ji pak můžete k nákupu jakéhokoliv zboží v pobočkách Datart na území ČR, nikoli však na e-shopu. Platnost takového poukazu je minimálně rok a datum vypršení je vždy uvedeno přímo na poukazu.

Počítačové služby a instalace

Datart nabízí službu CompCare Pomoc na dálku, která zaručuje možnost se kdykoliv obrátit na odborníka, který vám bude schopen pomoci vyřešit váš problém. Dále si můžete v rámci vlastní dopravy Datart objednat instalaci Smart TV a dalších spotřebičů. Pokud budete chtít, Datart.cz si pak starý kus odveze a vám tak ušetří spoustu času a sil.

Blesková výměna

Tato služba vám zaručí okamžitou výměnu vadného výrobku, pokud se vám porouchá do 24 měsíců od data nákupu. Cena této služby je 99 Kč.

Další služby

Datart.cz vám nabízí spoustu doplňkových služeb, které si můžete zaplatit a dost možná vám celý proces nákupu usnadní.

Základní instalace spotřebičů

Odborná instalace sporáků

Záruka vrácení zboží

Ekologická likvidace starého spotřebiče

Odborná instalace vestavných spotřebičů

Vyzvednutí zboží na prodejnách

Po nákupu v e-shopu nemusíte doma čekat na balíček. Pokud je zboží dostupné na některé z 94 poboček Datart, můžete si jej tam ZDARMA vyzvednout.

Jak ušetřit na Datart.cz?

Široký sortiment e-shopu Datart.cz potěší vás i vaše okolí. Díky cashbacku Ušetři.deník.cz dokonce i něco ušetříte. Proklikněte se skrze naše webové stránky na e-shop Datart.cz objednejte si po čem vaše srdce touží a nechte si na váš bankovní účet zaslat až 2 % z částky celého nákupu.

Chytré produkty - 0,2 %

Televize, audio a video, foto a kamery, telefony a navigace, notebooky, PC a tablety - 0,4 %

Velké spotřebiče, kuchyňské vybavení, péče o tělo a zdraví, multimédia, hry, CD a DVD, příslušenství - 1,2 %

Malé spotřebiče - 2 %

Nevybrali jste si u obchodu Datart.cz?

Odměnu cashback získáte i u jiných obchod při nákupu přes Ušetři.deník.cz. Podívejte se do naší kategorie “Domácí spotřebiče” a vyberte si poslední technologické novinky například u specializovaného prodejce elektro Euronics.cz a to s cashbackem až 3,5 % z ceny nákupu. Elektroniku pak můžete vybírat i na e-shopu Okay.cz, kde máte kromě širokého výběru také cashback ve výši až 3 %. Sháníte-li produkty, které vám usnadní práci na zahradě a v domácnosti, navštivte e-shop Bezdoteku.cz. My vám za váš nákup poté zašleme až 5,25 % z každého nákupu.