2 až 4 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Booking.com

Společnost Booking.com byla založena v roce 1996 v Amsterdamu a z malé holandské firmy se stala vedoucí světovou online společností v oblasti cestování. 

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Booking.com

Booking.com je k dispozici ve 43 jazycích a nabízí více než 28 milionů evidovaných ubytovacích jednotek, z toho 6,2 milionů ubytování v soukromí, apartmánů a jedinečných typů ubytování. Zákaznický servis je vám navíc k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu bez ohledu na to, kam pojedete a jaké jsou vaše plány.

Víte, že na Booking.com je více než 7 700 možností ubytování v ČR.

 

Jak si zajistit co nejlevnější nákup ubytování?

Chcete strávit krásný týden kdekoliv na celém světě a přitom co nejlevněji? Služeb Booking.com denně využívá přes 1,5 milionu lidí, a to právě kvůli výjimečně nízkým cenám. Pokud navíc jinde objevíte stejnou, ale výhodnější nabídku, cenový rozdíl se vám stále vyplatí. Nezapomeňte ani na to, že při nákupu přes Ušetři.deník.cz máte zaručený až 4% cashback. Pokud nakupujete pro více osob, určitě oceníte slevy i cashback, se kterým můžete nastřádat vysokou úsporu.

Jak Booking funguje?

  • Nákup
    Po zadání požadavků do vyhledávače se vám okamžitě zobrazí všechny dostupné nabídky. Je jen na vás, kterou si vyberete, v každém případě stačí vybranou nabídku rezervovat (což vás nestojí ani korunu). Pak už musíte jen zkontrolovat, že opravdu nakupujete přes Ušetři.deník.cz, abyste si zajistili odměnu za nákup.
  • Rezervace
    Rezervace na bookingu je zcela zdarma a v mnoha případech neplatíte ani za její zrušení.

Nejdůležitější kontakty pro nákup na Bookingu

Nejzákladnější informace určitě najdete v často kladených otázkách, kde jsou uvedené i příslušné odpovědi zákazníků, kteří už mají s nakupováním přes Booking zkušenosti. V případě, že si stále nevíte rady, můžete kontaktovat personál Bookingu e-mailem nebo telefonicky na čísle 239 018 307, případně +420 239 018 307.

Kde jinde nakoupit letenky?

Vybrali jste si s konečnou platností hotel, ale nabídnutá doprava vám nevyhovuje? Nevadí, na Ušetři.deník.cz najdete v kategorii cestování mnoho dalších obchodů zaměřených na dopravu i pobyty kdekoli na světě. Kiwi a Tripsta zařizují lety, Rentalcars vám půjčí auto na Vaše cesty. Ste zo Slovenska? Nakúpiť ubytovanie na Booking s cashbackom môžete aj tu.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    až 4 %