2,75 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Alensa.cz

V nabídce Alensa najdete pouze kontaktní čočky, ale i sluneční brýle, roztoky a oční kapky, pouzdra a aplikátory kontaktních čoček. Originální kontaktní čočky, které zde můžete koupit, pocházejí ze stejné distribuce, která dodává čočky lékařům a optikám. Díky zkušenostem nasbíraným v průběhu 15 let Vám nabízí široký katalog produktů spolu s profesionálními službami týmu zákaznické podpory.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Alensa.cz

Na našem skladu máme rozsáhlou zásobu produktů čítající více než 500 000 krabiček s kontaktními čočkami. Velikost skladu nám umožňuje okamžitou expedici 97% objednávek.

Každý měsíc zpracujeme cca 100 000 objednávek a náš personál se snaží efektivně a rychle vyhovět vašim potřebám.

V Alense věnujeme velké množství času péči o zákazníky, zlepšování našich služeb a produktového portfolia. Rychlá doprava, kvalitní výrobky, nejnižší ceny na trhnu a profesionální přístup zákaznického servisu jsou pro nás samozřejmostí a každou z těchto složek se snažíme neustále vylepšovat.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, problém s objednávkou, atp., neváhejte nás kontaktovat. Oceníme i Vaši zpětnou vazbu, která nám umožňuje naše služby trvale zlepšovat.

V současnosti Alensa působí v těchto zemích: Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Irsko, Itálie, Finsko, Francie, Chorvatsko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Spojené království, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Ukrajina.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    2,75 %