4 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Albatrosmedia.cz

Je největší nakladatelský dům v České republice. V návaznosti na tradici sahající až k roku 1949 vydávají více než 2000 knižních titulů ročně. Nabízejí díky tomu široké spektrum mediálních produktů - knih, e-knih a audioknih.  Zaštiťujeme knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, Egmont, Kniha Zlín, Vyšehrad, Panteon, Domino partnerský projekt Edice České televize a obchod s elektronickými knihami Palmknihy. Nabízíme díky tomu široké spektrum mediálních produktů - knih, e-knih a audioknih.   

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z více než 500 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Albatrosmedia.cz

Projekty Albatrosmedia.cz

Humbook je platforma, která zastřešuje vše kolem young adult knih a sdružuje čtenáře YA literatury. Prostřednictvím webu, sociálních sítí, newsletteru i souvisejících eventů jim poskytuje informace o kni­hách, autorech nebo akcích spojených s YA literatur­ou a také prostor pro sdílení názorů a zážitků

Objevujte s Knihozemí svět dětských knih! V České republice ročně vychází více než 2 000 knižních titulů pro děti. Zorientovat se v nich a vybrat pro své ratolesti ty správné může pro rodiče, prarodiče nebo třeba učitele docela oříšek. Na pomoc je tu Knihozem, průvodce světem dětských knih

BOOKO je aplikace pro chytré telefony a tablety, ve které rodiče a děti najdou dětské knihy v interaktivní podobě. Neustále rostoucí knihovna s interaktivními příběhy  přináší obohacené verze oblíbených dětských knih, ke kterým jsme přidali funkce pomáhající rozvíjet čtenářské dovednosti dětí. 

Jak ušetřit na Albatrosmedia.cz?

Albatrosmedia.cz nabízí svým zákazníkům mnoho slevových programů a akcí, i tak ale můžete na e-shopu ušetřit ještě více. Stačí když nakoupíte na Albatrosmedia.cz pomocí prokliku z Ušetři.deník.cz a získáte tak díky službě cashback 4 % z částky celého nákupu zpět na váš účet.

Nevybrali jste si u obchodu Albatrosmedia.cz?

Na Ušetři.deník.cz naleznete mnoho dalších obchodů z kategorie “Knihy, audio, video a hry” jako například obchod Kniháček.cz s tisícemi knih pro všechny dětské i dospělé čtenáře, e-shop s audioknihami ke stažení do počítače, mobilu a tabletu Audiotéka.cz nebo obchod s knihami do každé domácnosti Kosmas. To vše samozřejmě s cashbackem.

 

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    4 %