Jak získat více peněz na Ušetři.deník.cz?

Připravili jsme pro vás přehled tipů, jak získat ještě více peněz přes Ušetři.deník.cz. Komu se dneska nehodí nějaké peníze navíc? Využijte možnosti získání peněz na maximum. Na této stránce se dozvíte, jak se stát expertem v získání peněz přes Ušetři.deník.cz:

Jak získat více peněz

Registrujte se a získejte bonus 50 Kč za první nákupy

Bonus za první nákupy provedené přes Ušetři.deník.cz. Bonus je připsaný k odměně (cashbacku), kterou uživatel získá za nákup přes Ušetři.deník.cz. Nárok na bonus za první nákupy vznikne poté, co již odsouhlasené odměny dosáhnou minimálně 50 Kč.

Jak postupovat:

  1. Registrujte se na Ušetři.deník.cz. Registrace je nezbytná pro získání peněz zpět z Vašich nákupů.
  2. Přihlaste se, vyhledejte si Váš oblíbený obchod v seznamu obchodů na Ušetři.deník.cz a klikněte na něj.
  3. Nakupujte tak, jak jste zvyklí.
  4. Po dokončení nákupu vám do 2 dnů do uživatelského účtu na Ušetři.deník.cz připíšeme odměnu z nákupu.
  5. Pokud prvním nákupem získáte částku např. 30 Kč, nevadí. Stačí nakoupit znovu do 60 dnů od registrace. Nárok na bonus za první nákupy vznikne poté, co odsouhlasené odměny dosáhnou minimálně 50 Kč.
  6. Bonus ve výši 50 Kč Vám poté bude připsán na Váš uživatelský účet. Podmínkou je, aby nákupy byly provedeny do 60 dní od Vaší registrace.
  7. Své peníze si můžete nechat vyplatit kdykoliv, a to již od 1 Kč. Výplata přistane na Vašem bankovním účtu do 3 pracovních dnů.
Registrovat se
Jak získat více peněz

Lištička do prohlížeče

S lištičkou do prohlížeče nepřijdete o žádné peníze zpět z nákupů. Lištička vás spolehlivě upozorní, pokud se chystáte nakupovat v obchodě, který nabízí peníze zpět z nákupu. Upozorní vás také, pokud se chystáte nakupovat v obchodě, který sice peníze zpět nenabízí, ale můžete nakoupit v obchodě s podobným sortimentem a cashback odměnou. 

Instalovat lištičku