Často kladené otázky

Co musím udělat, abych získal odměnu s Ušetři.deník.cz?

Před nákupem se přihlásíte pomocí e-mailu a hesla na Ušetři.deník.cz. Zde si vyberete obchod, ve kterém chcete nakupovat. Na stránce s popisem obchodu přejdete do obchodu kliknutím na tlačítko „Přejít a získat cashback“. Po úspěšně dokončeném přesměrování zboží v obchodě objednáte jako obvykle a my Vám zpravidla do několika hodin zaregistrujeme na Váš uživatelský účet novou odměnu za provedený nákup.

Kdy se mi potvrdí moje odměny, abych si je mohl nechat vyplatit?

Odměny nám schvalují partnerské obchody a doba k jejich potvrzení se u každého obchodu liší. Obvykle se pohybuje mezi 40 a 60 dny. U každého obchodu průměrnou dobu vyplývající z našich statistik uvádíme v informačním pruhu pod hlavní nabídkou. Z této hodnoty pak pro Vaši orientaci vypočítáváme i předpokládané datum schválení, které uvádíme v přehledu odměn.

Objednávku jsem provedl, ale odměnu nikde nevidím. Kde je problém?

Příčin potíží může být více od potíží se softwarovým nastavením zařízení zákazníka až po chybu v evidenci na straně partnera. Pokud však dojde k tomu, že se Vám odměna nezaregistruje ani po třech pracovních dnech od provedení objednávky, určitě nás neváhejte kontaktovat. Vše s Vámi rádi vyřešíme. Pro podobné situace jsme pro Vás připravili formulář programu Garance spokojenosti, který naleznete zde.

Je možné získat odměnu, i když jsem na proklik přes Ušetři.deník.cz zapomněl?

Přesměrování nebo též prokliknutí přes Ušetři.deník.cz před nákupem je zásadním krokem, který je nutný pro získání odměny. Bez tohoto přesměrování bohužel partner nezíská informace potřebné k tomu, aby odměnu za Vaši objednávku vystavil. V takovém případě bohužel není možné odměnu získat, a to ani zpětně.

Jak se počítají odměny z nákupu?

Odměny vypočítává přímo partnerský obchod a hodnoty nám pak následně předává do našeho systému. Nejčastěji je pak pro výpočet odměny použita cena zakoupeného zboží bez DPH, ceny dopravy a dalších možných poplatků. U některých obchodů pak výše odměny záleží ještě na kategorii objednaného zboží či jiném dělení, jako tomu je například u obchodu Datart.cz. Věnujte prosím pozornost ještě dílčím nabídkám na stránkách s popisem obchodu.

Kolik musím získat, abych si mohl nechat peníze proplatit?

Ušetři.deník.cz nestanovuje žádný minimální limit pro výplatu potvrzených odměn za nákupy. Výplatu zašleme třeba i ve výši 1 Kč. Pokud však s výplatou počkáte, až bude její výše alespoň 100 Kč, automaticky k výplatě přičteme i potvrzené bonusy.